Logi sisse
Sulge
Registreeru Kontakt Vajad abi?
English Estonian
Helista, kui vajad abi
+37256260480

Privaatsuspoliitika

OÜ Fishing24 ülesandeks on kaitsta sinu privaatsust. Kogu informatsiooni, mille jätad meie veebilehele, kasutatakse ostutellimuste töötlemiseks ning personaliseeritud ostmiskeskkonna tagamiseks.

Milleks me sinu sisestatud andmeid kasutame

- Registreerimisel küsime sinu E-posti aadressi, nime ja salasõna selleks, et saaksime pakkuda sulle personaalset ostukeskkonda.
- Kui sa soovid meie poest kaupa tellida, on meil vaja teada sinu nime, aadressi ja kontakttelefoni. See annab meile võimaluse töödelda ja täita sinu tellimus ning informeerida sind tellimuse seisust.
- Jälgime kasutajate käitumist ning kasutame seda anonüümset informatsiooni parema ostukeskkonna kujundamisel ja soovituste jagamisel.
- Sul on võimalus tellida toote- ja reklaaminfot. Vastavat määrangut saad muuta registreerimisel ja konto haldamisel.

Sinu isiklikud andmed on kaitstud. Kui vormistad OÜ Fishing24 internetilehel tellimust või muudad oma kasutaja konto parameetreid, kasutatakse serveri ja kliendi arvuti vahel krüpteeritud andmesidet. Tänu SSL tehnoloogiale liigub informatsioon avalikes kanalites krüptituna. Kui tasud maksekorraldust Eesti Ühispanga või Hansapanga internetipangas lahkud hetkeks OÜ Fishing24 lehelt ja turvalisuse eest hoolitseb pank.

Ära unusta ennast välja logida kui sinu arvutit kasutavad ka teised inimesed või teed oste avalikes internetipunktides.

Kas OÜ Fishing24 avalikustab kogutud informatsiooni? OÜ Fishing24 ei müü ega avalikusta sinu isikuandmeid kolmandatele osapooltele. Neid andmeid kasutatakse ainult OÜ Fishing24 ja kliendi poolt kokkulepitud juhtudel.

OÜ Fishing24 võib avalikustada kasutaja andmeid ainult seadusega ettenähtud juhtudel ja selleks volitatud ametiisikute nõudmisel, et:
1. täita seadust,
2. kaitsta meie kasutajate ning teiste isikute õigusi ja vara ning tagada nende turvalisust.

Isiklike andmete muutmine ja haldamine. Informatsiooni saab muuta ja uuendada valides veebileheküljel “minu konto”. Et teha muudatusi pead sa olema ennast sisse loginud.

Kokkuvõtte. Meie ülesanne on tagada sulle privaatne ja personaalne ostukeskkond. Me kasutame kogutud informatsiooni selleks, et ostutehing oleks võimalik ja selleks, et anda sulle positiivne ostmiskogemus. Me ei müü ega avalikusta sinu andmeid. Lisaks kasutame keskkonna serveri ja kliendi arvuti vahel krüpteeritud andmesidet.

Sinu nõusolek. Kasutades antud veebilehekülge, oled nõus sellega, et OÜ Fishing24 kogub ja kasutab sinu poolt sisestatud informatsiooni, oled tutvunud ning nõustud kasutustingimuste ja privaatsuspoliitikaga.

Anna meile teada, mida sa arvad. Ootame sinu küsimusi ja kommentaare nii privaatsuse kui ka kogu interneti poe kohta. Kommentaare saab saata läbi veebis asuva vormi "Kontakt" alt.