Logi sisse
Sulge
Registreeru Kontakt Vajad abi?
English Estonian
Helista, kui vajad abi
+37256260480
Võrdle kuni 4 toodet:
  • compare item
  • compare item
  • compare item
  • compare item
Maximum Action graanulid

Maximum Action graanulid

6.99

Need on väga kiiresti lahustuvad graanulid - kuid samas täiesti erinevad tavapärastest graanulitest. Nad täpselt sama lõhnaga ning valmistatud samadest koostisainetest milledest on valmistatud ka meie boilid.
Kaal 1.00 kg
Lõhn
-
+
Kogus
Saada sõbrale
e-mail this
Paljud praegu turul saada olevatest graanulitest on tavalised forelli või jämedateralised graanulid mis on lihtsalt üle lõhnastatud ja värvainega üle piserdatud. Quest-i Maximum Action graanulid on toodetud ning kokku segatud boilie baassegust ja sisaldavad kõiki samu pulbrilisi lisaaineid ja koostisosi nagu seda on ka meie kõrge toiteväärtusega boilid. Viska väike kogus enda ette vette ja vaata kuidas need hakkavad vette sattudes lagunemisel õrnalt mullitama ja „kihisema“ puistates peibutajaid erinevatesse veekihtidesse ning jättes isuäratava „portsu“ sinu sööda ümber. Peagi tahad sa neid väikse PVA kotiga kasutada igal viskel.
 
Graanulid on saadaval palju erinevaid sorte mis erinevad üksteisest suuruse, tekstuuri, värvuse ja lagunemise kiiruse poolest. Kui neid kasutada mõistlikult, pakuvad nad suurt külgetõmmet ja muutusi kalade toitumisharjumustes. Kasutades neid koos erinevate seemnete ja boilidega võite luua söötmisel väga erinevaid stsenaariume.
 
Peibutamine graanulitega on üks väheseid meetodeid, kui söötmise stsenaarium pidevalt muutub - eriti kui sa segad kokku erinevaid tüüpi graanuleid. Alates hetkest, kui nad vette satuvad alustavad nad oma lagunemise protsessi. Nii lisavad nad söödale visuaalset atraktiivsust samal ajal eraldades ümbritsevasse vette iseloomulikku maitset ja lõhna. Lõpuks graanulid lagunevad ja väiksemad kalad söövad ära iga väiksemagi tüki kuni kogu sööt on kadunud. Mida suuremat tegevust me suudame oma püügipaigale luua, seda suurem on võimalus meil kohale meelitada suuri kalu.
 


Lisa oma kommentaar